Medsport Medsport
Nacházím se: Domovská stránka / Medicína / Podiatrie / Péče o nohy / Přístrojová pedikúra

Přístrojová pedikúra

V rámci komplexní podiatrické péče o nohu provádíme v našem centru „Zdravá noha“ tzv. SUCHOU PEDIKÚRU (též přístrojová, medicinální), která významnou měrou přispívá k odstraňování různých potíží nohou.

Pedikúra může být klasická „mokrá“, nohy se namočí a používají se kleště, nůžky, skalpel a pilník. V případě suché pedikúry se po desinfekci kůže nohou používá speciální vysokootáčková fréza s účinným odsáváním, do které se upínají po vysterilizování speciální nástavce – frézy, pilníky, brusné kotouče. Velice rychle se dají odstraňovat otlaky, mozoly, kuří oka, vybrušovat zarůstající nehty a další potíže klienta.

Tato přístrojová pedikúra je zcela bezpečná a nebolestivá a není možný přenos plísňového onemocnění mezi klienty.


Výkonné odsávání přístroje odchytává zbroušenou drť, proti prašnosti se používají např. vodní spreje.
Po dokončení pedikérské činnosti následuje krátká masáž nohy a chodidla hojivými a pokožku zklidňujícími masážními krémy.
přístrojová pedikúra
přístrojová pedikúra
sterilizátor obuvi
Tato metoda je velmi důležitá pro rizikové skupiny populace, jako jsou např. diabetici, psoriatici, lidé trpícími nedokrevností cév dolních končetin, lidé mající různé deformity (vrozené i získané) dolních končetin a nohou, lidé po úrazech pohybového aparátu ...
Na našem pracovišti je k dispozici možnost "sterilizace" obuvi speciálním přístrojem Klenz (Německo), který pracuje s ionty stříbra. Za 7 minut jsme schopni zbavit vaši obuv z více jak 99 % choroboplodných zárodků, bakerií a kvasinek.
noha před zákrokem ...
noha před zákrokem ...
ošetření ...
ošetření ...
po zákroku
po zákroku
SLEVA 10 % pro členy Klubu pevného zdraví

Dále nabízíme

Medicína

Školení

© 2010 MEDsport

Vytvořila internetová reklamní agentura Optimato
všechna práva vyhrazena    |    mapa stránek