Medsport Medsport
Nacházím se: Domovská stránka / Medicína / Zdravá noha / Formthotics / Vložky do sportovních bot

Vložky do sportovních bot

vlozky_outdoor.jpg
Podívejte se zespodu na svou nohu ... zjistíte, že je přirozeně zaoblena a zakřivena. Ale stélka a vnitřek vaší boty jsou pravděpodobně ploché a neodpovídají tvaru vaší nohy.

Formthotics se vytvarují na míru vaší nohy v několika minutách.

Formthotics jsou poslední "skrytou výhodou" pro výkonnostní nebo vrcholové sportovce. Jsou na míru zhotoveny do vnitřku sportovní boty, zabezpečují kontrolu, pohodlí a jistotu potřebnou ke zvyšování výkonů i potěšení ze sportu.

Byly navrženy specialisty pro sportovní medicínu.

2vlozky_hotove.jpg

Formthotics jsou biomechanickou oporou vaší nohy. K jejich přednostem patří:

  • dlouhodobé pohodlí
  • snížení únavy nohy a svalů
  • zvýšené tlumení otřesů
  • zlepšení kontroly pohybu
  • snížení rizika sportovních úrazů
  • zrychlení regenerace svalů nohy a dolní končetiny po tréninku nebo závodě
Formthotics se vyrábějí v různých typech (aktivní sport, lyžování, turistika, snowboard, golf) a různých hustotách (měkké, střední a pevné provedení), aby vyhověly potřebám různých sportů, výkonnostních úrovní a různým druhům sportovní obuvi.

MODELY ACTIVE

baleni_blue active.jpg
Tyto stélky Formthotics jsou vyrobeny z jedinečného typu pěnového materiálu, který neobsahuje CFC, je lehký, trvanlivý, teplem tvarovatelný a vodě odolný. Tato pěna existuje v různých hustotách od nízké až po vysokou. Pro snadný výběr se vyrábějí v různých barvách, každá barva představuje jinou hustotu. 
4f_blue.gif
Blue - střední hustota
vysoce výkonný model pro ty, kteří požadují maximální kontrolu tlumení otřesů a stability. Vhodné pro výkonnostní a vrcholové sportovce.
6f_dual.gif
Dual density - kombinovaná hustota
spojení vrstvy pěny nízké hustoty na podkladě modré pěny střední hustoty, která zaručuje pevnost a kontrolu. Dvojí hustota dodá pohodlí, kontrolu a výkon v jednom. Vhodné pro všechny sporty a všechny úrovně sportovců. Ideální pro chůzi a pomalý běh.
5f_red.gif
Red - vysoká hustota
vložky pro profesionální výkonnostní sportovce u "smekavých" sportů, např. tenis, squash, stolní tenis, volejbal...

MODEL SKI

baleni_ski.jpg
Formthotics jsou vyrobené z jedinečného pěnového materiálu, který neobsahuje CFC, je lehký, trvanlivý a voděodolný. Tyto stélky Formthotics vytvoří dokonalé spojení s vašimi lyžemi, které umožňuje velice účinný přenos tlaku a řídící síly do sněhu. To znamená maximální hraniční kontrolu a větší sílu. Formthotics jsou navržené podle biomechaniky, zhotovené na míru, čímž se zvyšuje pohodlí a snižuje svalová únava. Nyní máme jistotu, že můžeme lyžovat naplno po delší dobu. S Formtohotics jsou naše nohy teplejší ve větším pohodlí a méně unavené až do poslední jízdy dne.
4f_blue.gif
Blue - střední hustota
pevné provedení pro ty, kteří požadují maximální kontrolu pohlcení otřesů a stability. Vhodné pro výkonnostní a vrcholové lyžaře.

MODEL SNOWBOARD

baleni_snowboard.jpg
Formthotics jsou zvlněné zvrchu (jako vaše nohy) a ploché zespodu (jako vnitřek vašich bot). Vložte je do svých bot a postavte se na ně. Formthotics se zhotovují na míru vaší nohy, přímo do vašich bot. Vyplní mezeru mezi nohou a botou. Výsledkem je úplný kontakt s botou. Dobré pro stání. Výborné pro jízdu.
green.gif
Green - vyrobené z pevné pěny pro nohy řídící prkno. Formthotics byly vyvinuty speciálně ke zdokonalení měkkých bot.

MODELY OUTDOORS

baleni_outdoor.jpg
Formthotics zabezpečí dlouhodobé pohodlí a snížení únavy oporou celé nohy a rozložením vaší tělesné hmotnosti. Jejich tlumení otřesů a stabilita dodává jistotu na nerovném a nestabilním terénu.
Už se nebudete muset déle starat o odřené a unavené nohy narušující požitek z turistiky. Formthotics jsou vyrobené z jedinečného pěnového materiálu, který neobsahuje CFC, je lehký, trvanlivý a voděodolný.
Formthotics nesají vodu jako běžné stélky, a proto vaše nohy zůstávají suché. Formthotics pomáhají vašemu tělu uchovat teplo vašich nohou.
Chodíte přírodou kvůli potěšení. Formthotics vám v tom pomohou. Stélky Formthotics existují v různých hustotách od nízké až po vysokou. Pro snadný výběr se vyrábějí v různých barvách, každá barva představuje jinou hustotu. 
3f_burgundy.gif
Burgundy - nízká hustota
zabezpečují pohodlí se střední úrovní kontroly a tlumením otřesů. Jsou vhodné pro celodenní výlety, lehkou horskou a běžnou turistiku.
4f_blue.gif
Blue - střední hustota
pevné provedení pro ty, kteří požadují maximální kontrolu pohlcení otřesů a stability. Vhodné pro chůzi ve volné přírodě a dlouhé výlety rozmanitým terénem.
6f_dual.gif
Dual density - modrá/červená
spojení vrstvy pěny nízké hustoty na podkladě modré pěny střední hustoty, která zaručuje pevnost a kontrolu. Dvojí hustota dodá pohodlí, kontrolu a výkon v jednom, dvojí hustota je vhodná od příležitostné až po vážnou turistiku.

MODELY GOLF

baleni_golf.jpg
Formthotics Golf Pro jsou prvními na míru zhotovovanými stélkami, zvlášť navrženými pro zlepšení vaší hry. Jsou navržené podle biomechaniky, jsou oporou přirozenému tvaru vaší nohy a zpevňují váš celkový golfový postoj, Formthotics nejsou plochou stélkou, ale jsou zvlněné a formovatelné, protože jsou zhotoveny z jedinečné polyetylénové pěny. To znamená, že mohou být zhotovené na míru vaší nohy přímo do vašich golfových bot v několika minutách.
Stélky Formthotics zlepšují celkový golfový postoj pomocí opory celé nohy a rozložení vaší tělesné hmotnosti. Formthotics snižují únavu nohou tak, že můžete chodit a hrát déle ve větším pohodlí. A konečně Formthotics umožňují lepší kontrolu, která se přenáší do vašeho přesnějšího a silnějšího golfového úderu.
Formthotics jsou vyrobené z jedinečného pěnového materiálu, který neobsahuje CFC, je lehký, trvanlivý a voděodolný. Aby byl výběr Formthotics snažší, Formthotics Golf Pro existují ve třech modelech - pro ženy, muže a nízké.
women.gif
Women - tmavězelená/světlezelená
model dvojí hustoty vzniklý spojením vrstvy měkké světlezelené pěny na základně tvořené pevnou tmavězelenou pěnou. Tmavězelená základna zabezpečí kontrolu, stabilitu a výkon a světlezelený vršek velké pohodlí. Vhodné pro všechny značky a modely dámských golfových bot.
man.gif
Man - tmavězelená/střednězelená
model dvojí hustoty shodný s provedením pro ženy. Vhodný pro všechny značky a modely pánských golfových bot.
low volume.gif
Low volume - tmavězelená
Model jedné hustoty vyrobený z jedné vrstvy pevné pěny. Nízké Formthotics jsou navrženy speciálně pro pánské a dámské golfové boty, které nemají uvnitř boty dostatek prostoru pro zhotovení jiných typů na míru.

Dále nabízíme

Medicína

Školení

© 2010 MEDsport

Vytvořila internetová reklamní agentura Animato
 
všechna práva vyhrazena    |    mapa stránek